Výhercovia

Výhry

Základné školy
Materské školy

5x Poukážka na nákup altánka v hodnote 3 000 €

Altánok je ako stvorený na exteriérové školské aktivity a oddych na čerstvom vzduchu. Poukážku, ktorá poputuje k piatim výherným základným školám, je možné použiť na výber altánka od spoločnosti Wekerwood. Altánky v ponuke nájdete na stránke www.wekerwood.sk.

Ekobuk výhra: 5x Poukážka na nákup altánka v hodnote 3 000 €

5x Interaktívna tabuľa s projektorom

S interaktívnou tabuľou značky Avtek pôjde učenie ako po masle. A na čo presne sa môže 5 výherných základných škôl tešiť? Na uhlopriečku 82 palcov, jednoduché ovládanie dotykom, projektor Vivitek, teleskopické ukazovadlo a ďalšie skvelé doplnky.

Ekobuk výhra: 5x Interaktívna tabuľa s projektorom

5x 4 ks záhradných stolov s lavicami

Päť výherných škôl získa 4 kvalitné záhradné sady na školský dvor. Sadu tvorí stôl a dve lavičky, každá s nosnosťou 200 kg. Rozmery produktu sú 145 x 180 x 75 cm (šírka x dĺžka x výška).

Ekobuk výhra: 5x 4 ks záhradných stolov s lavicami

Všetky výhry budú školám doručené prostredníctvom kuriéra.

5x Poukážka na nákup altánka v hodnote 3 000 €

Poukážku, ktorá poputuje k piatim výherným materským školám, je možné použiť na výber altánka od spoločnosti Wekerwood. Altánky v ponuke nájdete na stránke www.wekerwood.sk.

Ekobuk výhra: 5x Poukážka na nákup altánka v hodnote 3 000 €

5x Interaktívna tabuľa s projektorom

S interaktívnou tabuľou značky Avtek pôjde učenie ako po masle. A na čo presne sa môže 5 výherných materských škôl tešiť? Na uhlopriečku 82 palcov, jednoduché ovládanie dotykom, projektor Vivitek, teleskopické ukazovadlo a ďalšie skvelé doplnky.

Ekobuk výhra: 5x Interaktívna tabuľa s projektorom

5x Exteriérová tabuľa na popis kriedou

Malí umelci sa majú na čo tešiť. Do piatich najúspešnejších materských škôl totiž poputuje dvojdielna exteriérová tabuľa na popis kriedou. Celková výška výrobku je 140 cm, jednotlivé tabule majú rozmery 131 x 131 cm.

Ekobuk výhra: 5x Exteriérová tabuľa na popis kriedou

Všetky výhry budú škôlkam doručené prostredníctvom kuriéra.